NOWE KATALOGI

2022

Gadżety na każdą okazję

EKO Gadżety!

Prezenty w trosce o ekologię.

Ekologiczne rozwiązania to realna troska o nasze środowisko. Gadżety ekologiczne w 100% wykonano z przyjaznych środowisku materiałów. Poniżej przedstawiamy ofertę na wybrane eko gadżety, które dobrze sprawdzą się w każdym biurze i domu oraz w czasie wolnym. Każdy z oferowanych produktów reklamowych w 100% nadaje się do znakowania. O szczegóły zapytaj handlowca, lub napisz na adres: gifts@fux.pl lub fux@fux.pl z tytułem „Eko Gadżety”.

Dla osiągnięcia zrównoważonego rozwoju konieczna jest spójność trzech kluczowych elementów: wzrostu gospodarczego, inkluzji społecznej i ochrony środowiska. Są one wzajemnie połączone i wszystkie są niezwykle istotne dla osiągnięcia dobrobytu poszczególnych osób i całych społeczeństw.

-Organizacja Narodów Zjednoczonych, 1987 r.

Dostępne gadżety:

BĄDŹ EKO W DOMU

SŁOMKA

od 14,90zł netto

Zestaw składający się z 3 słomek z litego bambusa i metalowego czyścika w bambusowym pudełku. Części bambusowe są biodegradowalne, metalowy czyścik może zostać poddany recyklingowi.

ŁADOWARKA

od 49,00zł netto

Bambusowa ładowarka bezprzewodowa B’RIGHT 10W, stojak na telefon, działa z telefonami posiadającymi możliwość ładowania indukcyjnego, wejście micro USB 5V/2A, 9V/1.67A, wyjście bezprzewodowe 5V/1A, 9V/1.2A, zasięg ładowania bezprzewodowego do 8 mm, kabel micro USB w komplecie.

SZKLANKA/KUBEK

od 24,90zł netto

Stylowa szklanka/kubek zaopatrzony w szklaną słomkę, silikonową osłonkę oraz bambusową przykrywkę. Wykonany ze szkła borokrzemowego. Pojemność 450ml.

BĄDŹ EKO W PRACY

BAMBOO GLASS

od 44,90zł netto

Butelka z podwójnymi ściankami, ze szkła borokrzemianowego, z bambusową
pokrywą, z zaparzaczem do herbaty 420ml.

TERMO BAMBOO

od 39,00zł netto

Termos z podwójnymi ściankami, stal
nierdzewna z bambusową obudową, 400 ml,
z dodatkowym zaparzaczem do herbaty.

NOTES

od 23,00zł netto

Zestaw składający się z notesu w twardej bambusowej oprawie oraz długopisu. 128 kartek w linie (gramatura 70 g/m2). Końcówki długopisu wykonane z plastiku z recyklingu. Zestaw pakowany w kartonowe pudełko.

PODKŁADKA

od 14,90zł netto

Bambusowa podkładka na dokumenty A4
z metalowym klipem. Wysuwany haczyk umożliwia zawieszenie na ścianie.

DŁUGOPIS

od 2,50zł netto

Ekologiczny długopis z bambusowym trzonem i kolorowymi elementami ze słomy pszenicznej, wkład Dokumental® w kolorze niebieskim w komplecie, długość pisania ok. 1200 m, kulka TC zapewnia wygodne pisanie.

PENDRIVE

od 15,00zł netto

Drewniana obudowa, wymiar 60x28x9mm. W pojemnościach do wyboru: 4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB…

BĄDŹ EKO W CZASIE WOLNYM

LUNCH BOX

od 9,99zł netto

Pudełko śniadaniowe B’RIGHT 850 ml z włókna bambusowego, w komplecie łyżka, nóż i widelec, połączone elastycznym paskiem, nie zawiera BPA

POWERBANK

od 89,00zł netto

Bambusowy power bank 8000 mAh, ładowarka słoneczna, 2 porty USB oraz 1 micro USB, 4 diody LED wskazujące poziom naładowania, wejście DC 5V/2A, wyjście 5V/2A, kabel w komplecie

OKULARY

od 15,00zł netto

Okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV400, bambusowe zauszniki i oprawki z włókna bambusowego

SIATKA PET

od 15,00zł netto

Z recyklingu ze sznurkiem poliestrowym i zamknięciem ABS. Dodaj etykietę z logotypem lub wybierz pełny kolor na całej powierzchni siatki RPET. Pakowane opcjonalnie w papierową owalutę kraft.

Więcej promocji i ofert

Warto odwiedzić te strony

Chcesz postawić swój nośnik?

Dowiedz się więcej o reklamie dedykowanej