Ekologiczne torby – jak dać drugie życie banerowi reklamowemu?

okładka ekologiczne torby

Spis treści artykułu

Rate this post

Ekologiczne torby to najlepsza możliwa forma reklamy z wykorzystaniem metod przyjaznych dla środowiska. Ich głównym czynnikiem EKO jest ponowne wykorzystanie banerów reklamowych.

Baner reklamowy to popularny wariant reklamy zewnętrznej – inaczej plakat wielkiego formatu, który jest jedną z najskuteczniejszych form reklamy masowego przekazu.

Każdego roku do utylizacji oddawanych jest tysiące m3 reklamy wielkoformatowej. Dbałość o środowisko to dla nas priorytet. Czytaj dalej i dowiedz się na czym polega styl życia według idei Zero Waste i w jaki sposób dać drugie życie reklamie wielkopowierzchniowej.  

Zero Waste – odpowiedzialny styl życia

Zero Waste to styl życia, który polega na zrównoważonym i odpowiedzialnym gospodarowaniu zasobami oraz odpadami. Idea Zero Waste uwzględnia ponowne wykorzystanie różnego rodzaju materiałów bez zanieczyszczania środowiska naturalnego.

Recykling banerów reklamowych – czy to możliwe?

Baner reklamowy zwykle wykonany jest z materiałów, które nie podlegają recyklingowi.

W trosce o środowisko opracowaliśmy szereg rozwiązań, które pozwolą na jego powtórne wykorzystanie. Tworzywo, z którego wykonana jest reklama wielkoformatowa charakteryzuje:

  • wysoka wytrzymałość,
  • odporność na uszkodzenia, wilgoć oraz promieniowanie UV.

Dzięki tym właściwościom, z nieaktualnych banerów reklamowych mogą powstać funkcjonalne gadżety. Materiał ten sprawdzi się również w schroniskach i skutecznie ociepli psie boksy zimą.  

Jak dać drugie życie banerowi reklamowemu?

Galeria Katowicka wie jak istotna jest ochrona środowiska naturalnego i ponowne wykorzystanie surowców. Ze starych banerów reklamowych dla Galerii Katowickiej uszyliśmy designerskie torby.  Eko torba to świetny gadżet, który ułatwi klientom centrum handlowego codzienne zakupy.

Posiadasz nieaktualne banery reklamowe? Uszyjemy z nich modne i funkcjonalne torby! Gwarantujemy, że docenią je zarówno Twoi klienci jak i pracownicy.

Twoja reklama, Twój sukces

Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje bezpłatnie wycenę reklamy idealnej dla Twojej firmy.

Oferujemy wszystkie formaty reklamy dostępne na rynku, od mniejszych formatów takich jak citylight, poprzez billboardy, aż do reklam wielkopowierzchniowych na budynkach.

Spersonalizujemy Twoje materiały gadżetowe, notatniki, długopisy oraz zaopatrzymy Cie na targach wystawienniczych. 

twoja reklama twój sukces

Potrzebujesz reklamy lub gadżetów reklamowych? Darmowa wycena zleceń.

Zwiększ przychody z reklamy