Miejski system informacji

Miejski system informacji to rozwiązanie dla Ciebie! Jesteśmy tutaj, abyś mógł być na bieżąco z wszystkim, co znajduje się w Twoim mieście. Nasz Miejski System Informacji to centralne źródło wiadomości dotyczących lokalizacji obiektów społecznych, kulturalnych, a także sklepów i obiektów publicznych. Poznaj nasz system i bądź na bieżąco z życiem miasta!

Skontaktuj się z Nami i zapytaj o lokalizacje, w których możemy zamontować reklamę kierunkową na słupach MSI dla Twojej firmy.

Dlaczego warto korzystać z rozwiązania MSI?

  1. Aktualność: Dzięki nam będziesz na bieżąco z obecną lokalizacją obiektów w Twoim mieście. Dzięki zastosowaniu reklamy na słupach MSI naprowadzisz swojego klienta wprost w miejsce docelowe tj. siedziba Twojej firmy, hala sportowa lub galeria handlowa.

  2. Różnorodność tematyczna: Nasza forma reklamy gromadzi różnorodne treści – od informacji o lokalnie działające firmy, po gigantyczne sklepy lub centra handlowe. Jest to rodzaj reklamy skierowany do każdego klienta niezależnie jaką branżę reprezentuje.

  3. Dostępność: Nasz Miejski System Informacji jest łatwy w zlokalizowaniu i dostępny w wielu publicznych miejscach, głównie skrzyżowaniach i drogach o dużym natężeniu ruchu. Bez względu na to, czy jesteś nowym mieszkańcem czy stałym bywalcem miasta, znajdziesz i skorzystasz z tej formy reklamy.

MSI w Lubinie

Wymiar tabliczek – 1,0 x 0,2m

Więcej informacji pod adresem mailowym: siedziba@fux.pl

Mapa nośników MSI w Lubinie

MSI w Zabrzu

Wymiar tabliczek – 1,0 x 0,2m

Więcej informacji pod adresem mailowym: siedziba@fux.pl

Mapa nośników MSI w Zabrzu

Skontaktuj się z nami

Nasi pracownicy pomogą Ci dobrać optymalne rozwiązanie.