NOWE KATALOGI

2022

Gadżety na każdą okazję

Udostępnij:
Share on facebook
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

MASKOTKI PROMUJĄ MISTRZOSTWA

Z przyjemnością informujemy, że nasza Agencja będzie realizowała maskotki na Drużynowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce Silesia 2021.

Gepard Maji, struś Sprinter, lemur Julian oraz żyrafa Lunani ruszają w teren! Już w najbliższy piątek i sobotę oficjalne maskotki Drużynowych Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce Silesia 2021 będą promować wydarzenie wśród mieszkańców woj. śląskiego.


Do kibicowania swoim faworytom zachęcają również oficjalne maskotki wydarzenia, które przez najbliższe dwa dni będzie można spotkać w centrum największych miast Aglomeracji Śląskiej, m.in. w Katowicach, Tychach, Gliwicach czy w Parku Śląskim w Chorzowie. Maskotki będą przemieszczać się po województwie w piątek w godzinach 15.00 – 21.00 oraz w sobotę w godzinach 11.00 – 19.00. O tym, gdzie aktualnie można napotkać geparda Maji, strusia Sprintera, lemura Juliana oraz żyrafę Lunani będzie można dowiedzieć się obserwując profil Drużynowych Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce Silesia 2021 na portalu Facebook oraz Instagram.

Zmagania najlepszych sportowców na żywo z trybun będzie mogło śledzić 7 600 widzów. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatne. Wejście na obiekt będzie możliwe bramami nr 2, 3 oraz 5 (29 maja od godziny 14.00, 30 maja od godziny 11.30).

Mistrzostwa Świata Sztafet – Maskotki reklamowe

Więcej realizacji

Warto odwiedzić te strony

Chcesz postawić swój nośnik?

Dowiedz się więcej o reklamie dedykowanej